Циркуляційний насос енергозберігаючий TATRA-line TESP-AUTO 25-80/130 (з кабелем)

- В наявності
- Код: 700-150
3 650 ₴
+380 (50) 954-77-42
- +380 (98) 352-74-81Viber
- +380 (63) 441-46-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Енергозберігаючий циркуляційний насос TESP-AUTO 25-80/130 - це різновид відцентрованого циркуляційного насосу, обладнаного електронною системою управління. Даний насос призначений для перекачування чистої води і може застосовуватися для циркуляції води в системах опалення.
Насос працює:
- в автоматичному режимі.
- в нічному режимі.
- в режимі постійного напору.
- в режимі пропорційного напору.
Робоча рідина: нев’язка, хімічно неагресивна, без волокнистих включень або механічних домішок.
| Бренд | Tatra-line |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Напруга мережі | 220 В |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Макс. температура | 110 °C |
| Тип | 25-60/130 |
| Потужність | 5x50 Вт |
| Напір | 4/2/1 м |
| Продуктивність | 60 л/хв |
| Розмір підключення | 1/2 дюйм |
| Обмотка двигуна | мідь |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tatra |
| Країна виробник | Польща |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Підвищення тиску | Так |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Якість води | Чистий |
- Ціна: 3 650 ₴



